Jaunumi Mālpils Profesionālajā vidusskolā

SkillsLatvia 2017

20.Aprīlis 2017

No 20. – 22. aprīlim Ķīpsalas izstāžu centrā ar moto “Uzvar darītājs!” Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) organizē pirmo nacionālo jauno profesionāļu meistarības konkursu SkillsLatvia 2017.

96 konkursa dalībnieki no 30 Latvijas profesionālās izglītības iestādēm 16 profesijās sacentīsies par medaļām un iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajos meistarības konkursos EuroSkills un WorldSkills.

Mālpils Profesionālo vidusskolu konkursā pārstāv 4. kursa izglītojamais Nils Ģēvele profesionālās meistarības konkursā “Sabiedriskie un individuālie pakalpojumi” fināla darba uzdevuma nominācijā “Pavārs”.

Konkurss

01.Marts 2017

Jaunais profesionālis 2017

27.Februāris 2017

"Dziesmu putenis"

25.Februāris 2017

Mālpils Jauniešu apvienība

20.Februāris 2017

Skolas lepnums

01.Februāris 2017

Skolas lepnums

Tradicionāli februāra sākumā, Sveču dienā, tiek godināti Mālpils Profesionālās vidusskolas audzēkņi, kuri guvuši labākos sasniegumus mācībās, apzinīgi apmeklējuši skolu un piedalījušies konkursos.

Skolas direktore Frančeska Ģēvele savā uzrunā teica, ka profesionalitāte un attieksme veidojas jau no pirmā kursa. Arī šodienas pasākumā redzam, ka vairāki skolas labākie audzēkņi „Erasmus+” projekta ietvaros devušies praksēs uz Vāciju, Spāniju un Portugāli, kā arī gatavojas pārstāvēt skolu Vidzemes novada profesionālās meistarības konkursā.

Pateicību par labiem un teicamiem mācību sasniegumiem 2016./17.m.g. I semestrī saņēma:

Madara Jonāne;

Linda  Zariņa;

Vineta Ziņenko;

Gints Veisbergs;

Edgars Rutkis.

Pateicību par apzinīgu mācību darbu saņēma:

Kristīne Luīze Peniķe;

Kitija Baumane;

Linda Zariņa;

Juris  Bagrovs.

Diplomus saņēma arī Profesiju nedēļas konkursa uzvarētāji:

Ēdienu gatavošanā: Nils Ģēvele, Madara Jonāne, Kristīne Graudiņa.

Viesu apkalpošanā: Madara Jonāne, Krista Krūmiņa, Izolde Uzuleņa.

Atslēdznieku darbi: Eduards Bičkovskis, Edgars Rutkis, Toms Ilmārs Maksimovs.

Lasīt tālāk

Aizsardzības ministrijas pārstāvju viesošanās skolā!

19.Janvāris 2017

20. janvārī Mālpils Profesionālajā vidusskolā viesojās Aizsardzības ministrijas pārstāvji kopā ar ASV 173. kājnieku brigādes karavīriem ar lekciju "Kā mēs sargājam Latviju?".

Lekciju laikā audzēkņi uzzināja par Latvijas aizsardzības spējām un to stiprināšanu, jauno Valsts aizsardzības koncepciju, aizsardzības nozares aktualitātēm un īstenotajiem projektiem, kā arī ASV ieguldījumu sabiedroto drošībā operācijā "Atlantic Resolve".

Tikšanās laikā audzēkņi uzdeva karavīriem jautājumus par viņu dienestu, par to, kā viņi jūtas Latvijā. Notika arī improvizēta „mērošanās spēkiem”, kur uzvarēja draudzība.

Pēdējais zvans!

05.Decembris 2016

Profesiju nedēļa.

23.Novembris 2016

Ēdienu gatavošanas konkurss "Ķirbis ēdienā"

Konkursu vērtēja kompetenta žūrija - Mālpils muižas šefpavāre Aija Gabrāne, ēdienu gatavošanas tehnologs Silva Kadiķe un skolotāja Ilze Lielmane. Žūrijas locekļi uzsvēra, ka konkursantiem ir laba garšas izjūta oriģināli ēdieni, bet vairāk būtu jāpiestrādā pie noformējuma.

1.vietu izcīnīja Nils Ģēvele, nedaudz atpalika Madara Jonāne un Kristīne Graudiņa.
   Paldies par izdomu un dalību konkursā Izoldei Uzuleņai, Diānai Barvidai, Laurai Lasmanei, Kitijai Baumanei, Tomam Pupainim.

Atslēdznieku darba konkurss

Alslēdznieku darbu konkursā piedalījās ēku inženiertīklu komunikāciju tehniķu specialitātes izglītojamie. Pirmā vieta šoreiz netika piešķirta, bet otro vietu dalīja Eduards Bičkovskis un Edgars Rutkis, bet trešo vietu - Toms Ilmārs Maksimovs. Nedaudz atpalika Gints Veisbergs un Roberts Straumanis.

Viesu apkalpošanas konkurss

Viesu apkalpošanas konkursā labākos rezultātus sasniedza Madara Jonāne, Krista Krūmiņa, Izolde Uzuleņa, nedaudz atpaliekot Agrim Kiršteinam. Žūrija vērtēja galda klājumu, ēdienkartes izvēli, galda dekorus un prasmi gatavot kokteiļus.

Mēs Latvijas nedēļā...

21.Novembris 2016