Jaunumi Mālpils Profesionālajā vidusskolā

02.Jūnijs 2016

Viesmīlības konkurss

02.Maijs 2016

Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu un absolventu profesionālās meistarības konkursā 28.04.2016. viesmīļu profesijā finālā piedalījās V4 grupas audzēknis Jēkabs Rumpe.
  Paldies skolotājām Dacei Kursītei un Guntai Jēkabsonei, par audzēkņa sagatavošanu konkursam.

Meistarklase

28.Aprīlis 2016

Meistarklase "Latviešu nacionālā virtuve"

Konditorejas mācību prakses laikā pie jauniešiem, kas apgūst Ēdināšanas pakalpojumu speciālista profesiju, 1,5 gadu laikā ESF programmas "Jauniešu garantijas" ietvaros viesojās bijusī Mālpils Profesionālās vidusskolas mājturības skolotāja Lauma Krastiņa un mālpiliete Lidija Sīmansone. Abas kundzes ir latviešu virtuves pārzinātājas. Viņas audzēkņiem pasniedza meistarklasi "Latviešu nacionālā virtuve" un kopā mācījās gatavot sklandraušus, karašas un kūkas.

Āzijas virtuve

21.Aprīlis 2016

"Āzijas virtuve"

Mālpils Profesionālās vidusskolas audzēkņi profesionāļu vadībā apguva suši, miso zupas u.c. ēdienu gatavošanu meistarklasē "Āzijas virtuve".

Uzņēmēju dienas!

Uzņēmēju dienas 2016 atklāja skolas direktore F.Ģēvele. Direktore iepazīstināja ar Uzņēmēju dienu norisi, atbraukušajiem uzņēmējiem un Mālpils novada domes pārstāvjiem.

Mālpils Profesionālās vidusskolas audzēkņi M.Jonāne, T.Pupainis, N.Ģēvele, R.Straumanis, M.Zvaigzne un A.Ceimers pastāstīja par savu dalību "ERASMUS+ " projektos un mācību praksēs. Iepriekšējā gada absolvente L.Romale dalījās pieredzē par savu karjeras izaugsmi un darbu viesnīcā "Annas hotel".

Rīgas Tehniskās universitātes pārstāvji pastāstīja par sadarbība ar Mālpils novadu. Par aktualitātēm banku darbā stāstīja SEB bankas pārstāve.

Astropsihologs Mārtiņš Geida vadīja nodarbību "Iespēju banka noguldījumi laimes un veiksmes kontos".

Uzņēmuma "Certes" skolas informācijas centrā bija izvietojis jaunākos mācību tehnoloģiju līdzekļus. Audzēkņiem bija iespēja praktiski darboties ar jaunajām tehnoloģijām.

Tikšanās ar NBS pārstāvjiem

11. aprīlī skolā viesojās Nacionālo bruņoto spēku pārstāvji.

Audzēkņiem bija iespēja uzzināt par Latvijas aizsardzības spējām un to stiprināšanu, par drošības situāciju pasaulē un Latvijā, aizsardzības nozares aktualitātēm, kā arī par drošību informācijas telpā.

Uzņēmēju dienas 12.04.2016.

05.Aprīlis 2016