Mālpils internātpamatskola

Jaunumi internātpamatskolā

Akcija!

23.Janvāris 2014

Jau 10 gadus biedrība "Eurika" nodarbojas ar bērnu zīmētu apsveikumu kartiņu izveidi uzņēmumiem pret ziedojumiem. Par sarūpētajiem līdzekļiem uzņēmums iegādājas nepieciešamās iekārtas Latvijas slimnīcu bērnu reanimācijas nodaļām.
   Aicinām savus zīmējumus iesūtīt ik vienu, tādejādi palīdzot sarūpēt līdzekļus aparatūru iegādei Bērnu slimnīcai.

NOLIKUMS

Rīcības diena

11.Novembris 2013

Akcija - Ozolzīles

23.Oktobris 2013

Lekcija...

23.Oktobris 2013

Izmanto darbam!

23.Aprīlis 2012

VISC ir sagatavojis elektronisku materiālu "Latviešu mākslas darbu reprodukcijas pirmsskolai un sākumskolai" , kas ir paredzēts skolotājiem, skolēniem un citiem interesentiem. Materiāla mērķis ir dažādot vizuālās mākslas mācīšanas procesu, izmantojot informāciju un komunikāciju tehnoloģijas.

Izstrādāja: majaslapa.lv >