Jaunumi Mālpils Profesionālajā vidusskolā

1.septembris

27.Augusts 2015

Lasīt tālāk

Uzņemšana Jauniešu garantijas programmās.

15.Jūnijs 2015

Nāc mācīties!

18.Maijs 2015

Skolas Pasākumi

13.Maijs 2015

Tikšanās ar Aizsardzības ministrijas pārstāvjiem

11. maijā skolā lekciju par valsts aizsardzību vadīja eksperti:

• Aizsardzības ministrijas Aizsardzības politikas departamenta direktors Rolands Heniņš.

• Kapteinis Jurijs Kazenko (Gaisa spēki).

Sporta diena

Izglītojamo pašpārvalde rīkoja pavasara Sporta dienu. Komandas pildīja dažādus veiklības un erudīcijas uzdevumus. Šoreiz uzvarēja apvienotā komanda „ 5 NG”.

Uzņēmēju diena 2015

Šī gada uzņēmēju dienu aktualitāte bija Uzņēmējdarbības spēju attīstīšana Mālpils Profesionālajā vidusskolā un uzņēmējdarbība Mālpils novadā.

Par paveikto  skolā  stāstīja skolotājas Dace Kursīte un Gundega Vanaga-Janberga un pulciņa dalībnieks Nils Ģēvele.

Interesanta bija SIA „Riga Brain” vadītāja Pētera Urtāna lekcija- „Motivācija un smadzeņu darbība”.

Par „Lido” uztura skolu stāstīja Raitis Zalāns un Alise Kindzule.

„Rāmkalnu serviss” tehniskais direktors Andis Jansons pastāstīja par uzņēmuma attīstības perspektīvām un aicināja audzēkņus mācību praksēs.

Pasākuma „odziņa” bija SIA „Martandi” pārstāvju Ivara Rutkovska un Mārtiņa Rozenvalda , kas bārmeņu aprindās pazīstami kā Biezpiens un Rozīne, pamācošais ceļš līdz uzņēmējdarbības uzsākšanai un paraugdemonstrējumi.

Siera diena

Skolā viesojās Siera kluba pārstāvji Vanda Davidanova un Rolands Jomerts. Viņi audzēkņiem pastāstīja par Latvijā ražotajiem sieriem un to nozīmi uzturā. Mācību laboratorijā audzēkņiem bija iespēja gatavot dažādus ēdienus, kuru sastāvā ietilpst siers, restorāna "Neiburgs" šefpavāra Tomasa Godiņa vadībā.

Radi,rādi,raidi!

23.Aprīlis 2015

Profesionālo izglītības iestāžu jauniešu radošajā pasākumā Valmierā "Radi, rādi, raidi” ar labiem panākumiem uzstājās skolas Kustību teātris.

Dalībnieki: Madara Jonāne, Laura Lasmane, Megija Lasmane,Nils Ģēvele, Toms Pupainis, Roberts Straumanis,Dins Goršanovs, Gints Veisbergs, Kristofers Dailis,Eduards Bičkovskis, Jēkabs Rumpe, Ketrīna Pētersone, Santa Krūmiņa, Alise Uzuleņa.

Teātra režisore - Lilita Jansone.

Pasākumam sagatavoties un izgatavot rekvizītus palīdzēja: Māra Ārente, Jeļena Serebrjakova, Liene Karuzina un Megija Jaškule.

Paldies, skolas administrācijai par sagādāto transportu, garšīgajām pusdienām un atbalstu.

Ekskursija!

21.Aprīlis 2015

V2 grupas audzēkņi ar skolotāju Eviju Kļaviņu un audzinātāju Ausmu Čīmu devās mācību ekskursijā uz "Ādažu čipsu" ražotni.
     Audzēkņiem kopā ar skolotājām bija iespēja piedalīties 1h 30min garā Uzturklases nodarbībā. Piedaloties interaktīvā video tūrē, guva ieskatu par čipsu gatavošanas procesu. Audzēkņiem bija iespēja uzzināt par čipsu izcelsmi un uzturvērtību, kā našķēties, saglabājot veselīga uztura pamatprincipus. Audzēkņiem un skolotājām bija ekskluzīva iespēja, nobaudīt tikko izceptus čipsus no vislabākajiem Latvijā vietēji audzētajiem kartupeļiem.

Uzņemšana ESF

02.Februāris 2015