Latviski English Deutsch
Mālpils Profesionālā vidusskola

Jaunumi Mālpils Profesionālajā vidusskolā

Laiks Laukiem!

02.Oktobris 2015


Lasīt tālāk
 

Dzejas dienas!

28.Septembris 2015

Septembris- dzejas mēnesis 

       

      Mālpils profesionālās vidusskolas audzēkņi tikās ar jauno autori Lauru Dreiži, kura jau ir publicējusi vairākus romānus - "Naktstauriņi", "Nepabeigtais skūpsts", "Laimes monitorings", "Zem mākslīgām zvaigznēm". Autore pastāstīja, kā nonākusi līdz romānu rakstīšanai, kā rodas sižeti darbiem.
        Pasākumā tika aicināti piedalīties visi interesenti. D3 grupas audzēkne Vineta Ziņenko un F2 grupas audzēknis Roberts Straumanis  lasīja fragmentus no audzēkņu pašsacerētajiem dzejoļiem.

 Lasīt tālāk
 

Sorta diena 2015

19.Septembris 2015

      Skolas Izglītojamo pašpārvalde sporta ministra E.Krivenoka un sporta skolotājas A.Ancānes vadībā 16.septembrī organizēja Sporta dienu 2015, kurā savu izveicību, erudīciju un saliedētību pārbaudīja grupu komandas.

Komandu rezultāti:

1.vietā – IV2 grupa;

2.vietā – F2 grupa;

3.vietā – V4 grupa.Lasīt tālāk
 

Uzņemšana Jauniešu garantijas programmās.

15.Jūnijs 2015

 

Lasīt tālāk
 

Nāc mācīties!

18.Maijs 2015

 

 

Lasīt tālāk
 

Skolas Pasākumi

13.Maijs 2015

Tikšanās ar Aizsardzības ministrijas pārstāvjiem

 

     11. maijā skolā lekciju par valsts aizsardzību vadīja eksperti:

• Aizsardzības ministrijas Aizsardzības politikas departamenta direktors Rolands Heniņš.

• Kapteinis Jurijs Kazenko (Gaisa spēki).

 


Sporta diena

     Izglītojamo pašpārvalde rīkoja pavasara Sporta dienu. Komandas pildīja dažādus veiklības un erudīcijas uzdevumus. Šoreiz uzvarēja apvienotā komanda „ 5 NG”.

 


Uzņēmēju diena 2015

 

Šī gada uzņēmēju dienu aktualitāte bija Uzņēmējdarbības spēju attīstīšana Mālpils Profesionālajā vidusskolā un uzņēmējdarbība Mālpils novadā.

Par paveikto  skolā  stāstīja skolotājas Dace Kursīte un Gundega Vanaga-Janberga un pulciņa dalībnieks Nils Ģēvele.

Interesanta bija SIA „Riga Brain” vadītāja Pētera Urtāna lekcija- „Motivācija un smadzeņu darbība”.

Par „Lido” uztura skolu stāstīja Raitis Zalāns un Alise Kindzule.

„Rāmkalnu serviss” tehniskais direktors Andis Jansons pastāstīja par uzņēmuma attīstības perspektīvām un aicināja audzēkņus mācību praksēs.

Pasākuma „odziņa” bija SIA „Martandi” pārstāvju Ivara Rutkovska un Mārtiņa Rozenvalda , kas bārmeņu aprindās pazīstami kā Biezpiens un Rozīne, pamācošais ceļš līdz uzņēmējdarbības uzsākšanai un paraugdemonstrējumi.

        

          

Siera diena


     Skolā viesojās Siera kluba pārstāvji Vanda Davidanova un Rolands Jomerts. Viņi audzēkņiem pastāstīja par Latvijā ražotajiem sieriem un to nozīmi uzturā. Mācību laboratorijā audzēkņiem bija iespēja gatavot dažādus ēdienus, kuru sastāvā ietilpst siers, restorāna "Neiburgs" šefpavāra Tomasa Godiņa vadībā.

 

 

Lasīt tālāk
 

Radi,rādi,raidi!

23.Aprīlis 2015

Profesionālo izglītības iestāžu jauniešu radošajā pasākumā Valmierā "Radi, rādi, raidi” ar labiem panākumiem uzstājās skolas Kustību teātris.

Dalībnieki: Madara Jonāne, Laura Lasmane, Megija Lasmane,Nils Ģēvele, Toms Pupainis, Roberts Straumanis,Dins Goršanovs, Gints Veisbergs, Kristofers Dailis,Eduards Bičkovskis, Jēkabs Rumpe, Ketrīna Pētersone, Santa Krūmiņa, Alise Uzuleņa.

Teātra režisore - Lilita Jansone. 

Pasākumam sagatavoties un izgatavot rekvizītus palīdzēja: Māra Ārente, Jeļena Serebrjakova, Liene Karuzina un Megija Jaškule.

Paldies, skolas administrācijai par sagādāto transportu, garšīgajām pusdienām un atbalstu.


Lasīt tālāk
 

Ekskursija!

21.Aprīlis 2015

     V2 grupas audzēkņi ar skolotāju Eviju Kļaviņu un audzinātāju Ausmu Čīmu devās mācību ekskursijā uz "Ādažu čipsu" ražotni.
     Audzēkņiem kopā ar skolotājām bija iespēja piedalīties 1h 30min garā Uzturklases nodarbībā. Piedaloties interaktīvā video tūrē, guva ieskatu par čipsu gatavošanas procesu. Audzēkņiem bija iespēja uzzināt par čipsu izcelsmi un uzturvērtību, kā našķēties, saglabājot veselīga uztura pamatprincipus. Audzēkņiem un skolotājām bija ekskluzīva iespēja, nobaudīt tikko izceptus čipsus no vislabākajiem Latvijā vietēji audzētajiem kartupeļiem.


Lasīt tālāk
 

Uzņemšana ESF

02.Februāris 2015


Lasīt tālāk
 

Seko savām sekmēm ar Mykoob.lv

17.Oktobris 2012

https://www.mykoob.lv/

Lasīt tālāk
 
 

Mūsu koordinātes:
Pils iela 14, Mālpils, Mālpils novads, LV-2152
Tālruņi: 67925267, 67925131, fakss: 67970907, e-pasts: gevele@malpilsskola.lv, int_lietvede@malpilsskola.lv, macibu_dala@malpilsskola.lv, mpv_lietvede@malpilsskola.lv

Izstrādāja: majaslapa.lv >