Latviski English Deutsch
Mālpils Profesionālā vidusskola

Jaunumi Mālpils Profesionālajā vidusskolā

Aizsardzības ministrijas pārstāvju viesošanās skolā!

19.Janvāris 2017

     20. janvārī Mālpils Profesionālajā vidusskolā viesojās Aizsardzības ministrijas pārstāvji kopā ar ASV 173. kājnieku brigādes karavīriem ar lekciju "Kā mēs sargājam Latviju?".

     Lekciju laikā audzēkņi uzzināja par Latvijas aizsardzības spējām un to stiprināšanu, jauno Valsts aizsardzības koncepciju, aizsardzības nozares aktualitātēm un īstenotajiem projektiem, kā arī ASV ieguldījumu sabiedroto drošībā operācijā "Atlantic Resolve".

     Tikšanās laikā audzēkņi uzdeva karavīriem jautājumus par viņu dienestu, par to, kā viņi jūtas Latvijā. Notika arī improvizēta „mērošanās spēkiem”, kur uzvarēja draudzība.
Lasīt tālāk
 

Pēdējais zvans!

05.Decembris 2016


Lasīt tālāk
 

Profesiju nedēļa.

23.Novembris 2016

Ēdienu gatavošanas konkurss "Ķirbis ēdienā" 

  
   Konkursu vērtēja kompetenta žūrija - Mālpils muižas šefpavāre Aija Gabrāne, ēdienu gatavošanas tehnologs Silva Kadiķe un skolotāja Ilze Lielmane. Žūrijas locekļi uzsvēra, ka konkursantiem ir laba garšas izjūta oriģināli ēdieni, bet vairāk būtu jāpiestrādā pie noformējuma.

   1.vietu izcīnīja Nils Ģēvele, nedaudz atpalika Madara Jonāne un Kristīne Graudiņa.
   Paldies par izdomu un dalību konkursā Izoldei Uzuleņai, Diānai Barvidai, Laurai Lasmanei, Kitijai Baumanei, Tomam Pupainim.
 

Atslēdznieku darba konkurss
  

    Alslēdznieku darbu konkursā piedalījās ēku inženiertīklu komunikāciju tehniķu specialitātes izglītojamie. Pirmā vieta šoreiz netika piešķirta, bet otro vietu dalīja Eduards Bičkovskis un Edgars Rutkis, bet trešo vietu - Toms Ilmārs Maksimovs. Nedaudz atpalika Gints Veisbergs un Roberts Straumanis.
 
Viesu apkalpošanas konkurss

    Viesu apkalpošanas konkursā labākos rezultātus sasniedza Madara Jonāne, Krista Krūmiņa, Izolde Uzuleņa, nedaudz atpaliekot Agrim Kiršteinam. Žūrija vērtēja galda klājumu, ēdienkartes izvēli, galda dekorus un prasmi gatavot kokteiļus.Lasīt tālāk
 

Mēs Latvijas nedēļā...

21.Novembris 2016


Lasīt tālāk
 

Uzņemšana Jauniešu garantijas...

04.Novembris 2016


Lasīt tālāk
 

Comenius+ projekta vizīte

02.Novembris 2016

   No 23. - 29. oktobrim Mālpils Profesionālās vidusskolas izglītojamie Kitija Baumane, Izolde Uzuleņa, Kārlis Sausiņš, Kristofers Dailis kopā ar skolotājām Daci Kursīti, Ausmu Čīmu un projekta koordinatori Līviju Mukāni viesojās Polijā.
   Projekta "Darba vidē balstīta profesionālā apmācība - vietējā un starptautiskā" ietvaros, izglītojamie piedalījās improvizētajās darba intervijās, gatavoja dažādu tautu ēdienus, strādāja uzņēmumos.
   Skolotāji apmeklēja reģiona mācību iestādes, duālās izglītības centru un piedalījās diskusijās. 


Lasīt tālāk
 

Labie darbi!

12.Oktobris 2016


Lasīt tālāk
 

Pateicības labākajiem izglītojamajiem!

15.Septembris 2016


Lasīt tālāk
 

1.septembris

29.Augusts 2016


Lasīt tālāk
 

Uzņemšana...

02.Jūnijs 2016


Lasīt tālāk
 

1

2 3 4

Mūsu koordinātes:
Pils iela 14, Mālpils, Mālpils novads, LV-2152
Tālruņi: 67925267, 67925131, fakss: 67970907, e-pasts: gevele@malpilsskola.lv, int_lietvede@malpilsskola.lv, macibu_dala@malpilsskola.lv, mpv_lietvede@malpilsskola.lv

Izstrādāja: majaslapa.lv холошня >